....TÜRKİYE'NİN KALBİ BURDA ATAR....

...geldiğiniz için teşekkürler...

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bakırköy imam hatip lisesi tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BüJü
Admin
Admin

rep :

MesajKonu: Bakırköy imam hatip lisesi tanıtım   Ptsi Ekim 20, 2008 5:26 pm

Tanıtım

Okulumuz 1975 yılı Ekim ayında Kanarya Fevzi Çakmak Camii altında dört şube ve 60 öğrenci ile eğitim ve öğretime başladı.Bütün imkansızlıklara ve olumsuz şartlara rağmen eğitim ve öğretime devam edildi.1976 senesinin Kasım ayında Bağcılar’da kaba inşaatı bitmiş bir binaya taşındı.Zaman içerisinde okulumuzun diğer katları da tamamlandı günden güne öğrenci sayısı arttı.1981 yılında Bakırköy’e taşındı.
1986-1987 öğretim yılına kadar mevcut binanın tüm eksiklikleri tamamlandı.1988-1989 öğretim yılından itibaren mevcut binanın kafi gelmediği anlaşılarak ek bina için 1989 Kasım ayında temel atıldı.Koruma derneğinin büyük gayretleri neticesinde 15 Ekim 1990 tarihinde ek bina hizmete açıldı. Ayrıca okulumuz bahçesi içerisinde bulunan 3542 metrekarelik şahıs arsası kamulaştırılarak okulumuz bahçesine katıldı.

Başlangıcından günümüze kadar okulumuza emeği geçen tüm büyüklerimize,yetkililere okulumuzda görev yapan idareci ve öğretmenlere hayırsever kurum ve şahıslara huzurlarınızda teşekkür etmeyi bir borç bilip saygılarımızı sunarız

moderatör
moderatör

Nerden : -----çapa------k.m.p-----şehremini-----vs vs.......

MesajKonu: Geri: Bakırköy imam hatip lisesi tanıtım   Çarş. Ekim 29, 2008 8:49 am

bizim okul daha ii hıh
Kullanıcı profilini gör

Bakırköy imam hatip lisesi tanıtım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası